Ledjana shpërthen në të qara, çfarë i bëri Mevlani në takim - Përputhen, 7 Prill 2021

7. Tra 2021.
1 271 904 Pregleda

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on HRworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentari
 • Mos e kurse fare o Blerim se edhe e ema si kjo eshte

  Violeta SeitiVioleta SeitiPrije 3 sati
 • Ket mut te maqedonis hiqne ptej ktu

  Refki AhmetajRefki AhmetajPrije 7 sati
 • Ani kur po thojn Lediana nuk qan me lote ,per menimin tem sosht ashtu. Nese Loti 💧nuk pikon nuk do te thot qe nuk kan jasht por brenda i qan zemra &shpirti ishalla e keni shti mir kopf.....

  Sh AmerSh AmerPrije 8 sati
 • Qikjo episode edhe para saj kane qene ma realistet deri tani se po dalin shesh senet sit vjen djemt po dalin fakt mat sinqertit qaty

  Visar KalludraVisar KalludraPrije 8 sati
 • Ike moj budoll mos qaj per nje djale

  Arber GjokolaArber GjokolaPrije 9 sati
 • po lotet ku i ka kjo qyçe sa ma shpifeeeeeeeeeeeeee

  R GjR GjPrije 9 sati
 • jeta ka halle ka saktifica hahahah uuuaaaaa qfar fjal te pleqve haha

  Xheladin EleziXheladin EleziPrije 11 sati
 • mevlan nje person kur föet te verteten shikon ne sy tjetein dhe nuk mendon kahtuqe ti genjen mos harro

  Xheladin EleziXheladin EleziPrije 11 sati
 • Ledjana tani po e tepron mi zemer mos u tall me zemren e Mevlanit un edi shume mire qe ju te dy e doni njeri tjeterin mos shkatero dashurin tende ledjana

  Daniela MetaDaniela MetaPrije 11 sati
 • Po edhe un te njejten gje mendoj.Sidomos Ledjana dhe Mevlani nuk din te aktrojn.Blerimi vjen nga Maqedonia.Atje djemt dhe vajzat fejohen qe nemoshe te re.Vajzat 16 vjec dhe djemt 19 vjec dhe fjala qe ato perdorin kur fejohet djali thon: eshti forcum.un kam jetu ne Shkup disa koh.Ata jan shum fanatik dhe kurr djemt etyre nuk mund te martohen me vajza te tilla !!!.

  Leila ShehuLeila ShehuPrije 11 sati
 • Antolea dhe Atdheu jan intriga aty

  Daniela MetaDaniela MetaPrije 12 sati
 • Blerim o djale mos u mer me intrigen e gjalle sic eshte Antonela

  Daniela MetaDaniela MetaPrije 12 sati
 • Ky cifte shkojne shume ❤❤❤❤

  Desilda MykajDesilda MykajPrije 12 sati
 • M’falni por Ledjana çdo ditë e më shumë si trans po duket.

  ShënShënPrije 13 sati
 • Ledjana qan se kujton drurin qe e pret nga burgaxhiu i Hollandes. 😂😂👊

  missymarsi redmissymarsi redPrije 13 sati
 • Se kuptoj Ledianen si ben se çan r nuk mund te nxjer lot se kuptoj skenari si shkon si do ..... As nuk e do Mevlanin ska pik ndjenja per te 🤔🤔🤔😏😏

  Florim RraciFlorim RraciPrije 15 sati
 • Ishalla qet takim e javes sha vjen na dalin me takim Ma te bukur 🔥🔥🔥🔥🔥🥰

  Albion BajraAlbion BajraPrije 16 sati
 • Ledjana : " Ne nje moment me dukeshe sikur po talleshe " Nji shaka sbohet dot !! O ledjana mos qaj per gjera koti o vajz akm se kpt qe ai nk te do. Ky emision eshte bo per mos tu pa fr Ishte me sppr ne fillim me shqipen tean,andin, anen 1 ...

  Joise AmaruJoise AmaruPrije 17 sati
 • Dhdhdgdydyyddyd6eduuduuxduyddydyyxyudduxudydudyxud7xu😚

  leo._. gamingleo._. gamingPrije 22 sati
 • Na rrufshit kokrrat me gjith ate aplikacionin ju ka thar goja per leke akoma flliqesira.mir me pages por dhe me € mesa di une ne shqiperi paguan me leke e jo me €

  Nail RexhoNail RexhoPrije 23 sati
 • Po ky tipi qe flet kot gjithmon kush eshte 😂

  perputhen 1perputhen 1Prije dan
 • Ky skenar dihet qe esht falls, jam kurjoz a morin noj lek per kte loj nervash nga topet e chanel kto aktoret? Sepse esht lodhje modhe!

  adriatik ishmakuadriatik ishmakuPrije dan
 • Mevlani tap fare mduket ose drru nket takim

  Ahmadi MahmutAhmadi MahmutPrije dan
 • Si e duron kjo ledriana ket mevlanin qe se perkra as nje sekond!? Dhe zgerdhihet me abtonelen!? Cncnc

  Lulzim AjvaziLulzim AjvaziPrije dan
 • Ti je vetum ni burekgji more Blerimovski se kot ekije qije xheloz ne Atdheun more blerimovsik se tekisha qkoq dajak.hupu

  Muja CurriMuja CurriPrije dan
 • Rrespekt juli trurin semens. E ke.

  Nebi HajdiniNebi HajdiniPrije dan
 • jeni njerzit me te felliqur n glob Top chanell je programi mi i degjeneruar nga po shkon kjo bot ncncncnc

  Nura AaaaNura AaaaPrije dan
 • Ledjana nje genjeshtare emadhe

  Sonela SeitSonela SeitPrije dan
 • Nese doni me shiku anime me boni sub se postoj episode te narutos dhe one piece dhe dragonball te plota.

  AsenshuAsenshuPrije dan
 • Ke proplem nervor thote arjani prandaj qan ledjana

  cookiecookiePrije dan
 • Vk e pash dhe sot.. nji dit tjeter kot e jetes time

  Fabian PriftajFabian PriftajPrije dan
 • Kjo lediana një dhelpër

  Valentine mexhajValentine mexhajPrije dan
 • Kjo Lediana qan sikur po vajjtoneper Dike .nAe shpifet aman more paskeni qene

  Eva RriskaEva RriskaPrije dan
 • Na e shpifi kjo Lediana shum femer pa sens

  ami amiami amiPrije dan
 • Po ku mos me kesh 😅 qfart kajtni oka bon ledjana😅 ma mir qik tishe fut diku kater qysh me shperthy kaq shtremt .

  Shqipe ThaqiShqipe ThaqiPrije dan
 • Ca të qar që bën kjo Lediana moj Aman😤😪🤮🤮

  Xristina TsaousaiXristina TsaousaiPrije dan
 • Valla ledjana te duket vetja aktore po jo nuk dukesh se kan si pela per mevlanin e andej thu nuk e dashuroj po sje ma e mir si mevlani as pak ki qef me bo ma interisant po spote ka hijr hiq ma shije

  Shqipe ThaqiShqipe ThaqiPrije dan
 • Humbje kohe ky emision koti

  Valon NuraValon NuraPrije dan
 • Qan ju kujtua dashnori

  Lucy PashaiLucy PashaiPrije dan
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤1 perputhen 💎💎💙💙💚💚❤❤

  Enejda XhatufaEnejda XhatufaPrije dan
 • Vetem kancer dhe reklama ka ky program :)

  VetemFunVetemFunPrije dan
 • Sa viza I ke fut e mevlan ????

  BB4LIFEBB4LIFEPrije dan
 • Ca do jet i lumtur per ledjana ti del me takim me mevlani qan sikur shikon me ndonje varrim

  Cristina OrtizCristina OrtizPrije dan
 • Bravo Blerim me i zgjuari je.

  adan adanadan adanPrije dan
 • Lot krokodili

  fieraku philadelfiafieraku philadelfiaPrije dan
 • Na i shpifi kjo lediana aman po bashkou me Mevlanin dhe dil mos bej interesanten.

  Liri LilaLiri LilaPrije dan
 • kur Arjan permend "Seks", mevlani tu i lepi buzat ahahah shiko -> 48:21

  VideoEntrainementVideoEntrainementPrije dan
 • Bravo Blerim je djal me vlera dhe karakter te fort mir ia bere gjirafes Antoneles hahahahaha sa kam qeshur me Ledianen dhe Mevlanin jan te papar 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Odeta OdetaOdeta OdetaPrije dan
 • Kete Ledjanen është me qu ne mal dhe me ik me lan atje te qaje 😄😄 Sa njeri negativ ma shpif sa her e shoh

  elton kukaelton kukaPrije dan
 • Antonela si loqk aa

  Xhemile MuqolliXhemile MuqolliPrije dan
 • Taman si femij ben o mevlan mir ledjana qe ska mendje dhe nuk te pse nuk mer vendimin e duhur kujdes mevlan se do behesh pishman me lidhjen qe do vezhdosh me ledjanen

  Anna23 Anna23Anna23 Anna23Prije dan
 • Mevli 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎☝️☝️☝️✌😎

  Pullum LeciniPullum LeciniPrije dan
 • Po lat nam 6 muaj keni qe na genjeni boll se edhe nje femije 10 vjec si ha keto ,🤮🤮

  Kostas BashalliuKostas BashalliuPrije dan
 • Obobo çfare nivelesh, çfare personash, basso nivel....shkoni ma mire e punoni dhe merrni diten e punes me djersen e ballit. Emision artificial .

  Agron Mario AliajAgron Mario AliajPrije dan
 • Edhe tea thonte nuk ndjehem mire me intimitetin para kamerave.po kur ishte me beartin ca sbente. Sa per show do dalin cift.

  Hekri TropliniHekri TropliniPrije dan
 • Qan Pa lidhje kjo ledjana

  Enti MetaiEnti MetaiPrije dan
 • Ledijana oj rrence je; kto femra lujn rol kurvash shikoni dhe degjoni mir.

  Behije AdemiBehije AdemiPrije dan
 • kur perputhen bohet big brother

  Angela L.Angela L.Prije dan
 • Blerim Rinian ju bekofte zoti sa te mire qe jeni (shembull) po mos harxhoni fryme kot me ate Antonelen se per nje sekond ajo ekthen boten ne anen tjeter si ti interesoj

  Me And meMe And mePrije dan
 • Po ti vetem grua qe sje .Ne cfare familje kafshesh ben pjese? asgje pesonale me kafshet i kam xhan

  Diamanta EmmaDiamanta EmmaPrije dan
 • Hahahaha ju ndal zani bores kur princi e pershendeti aristelen hahah bora okoo 😅e veri re ndonje

  Valdete MehmetiValdete MehmetiPrije dan
 • Bravo blerim

  Luljeta BahushiLuljeta BahushiPrije dan
 • Ledjana ben sikur qan :::me vete thot::mevlan me ha mun::::un me tjeter kam pun

  ColiColiPrije dan
 • Ka më trash që është kjo ledjana ka faj mevlani që meret me ktë nuk ja vlen

  Petrit PujaPetrit PujaPrije 2 dana
 • Ooooo sinqerisht keta ta shpifin qe te dy ledjana thote nuk te dashuroj dhe qe 2 muaj lau studion ke lot ndersa mevlani te dua po kam dashuruar personin e gabuar rrumpalle

  Bashkim DurakuBashkim DurakuPrije 2 dana
 • Lediana : nuk qava kur bente ato veprime po per kundrazi qava kur bente keto veprime ???????

  Arber IArber IPrije 2 dana
 • Julo je I modh për shprehjen: "Që kur janë liru biletat për në Tajlandë" LOL

  GentiGentiPrije 2 dana
 • Bravo Rinian te lumte goja je yyyll ne cdo drejtim , sa mirre ja bere asaj antoneles qe si mbyllet gpja , por sonte ja mbyllet ti me shkeqimin bravii te dyve 👏👏🌟🌟

  Tia KokaTia KokaPrije 2 dana
 • Aman o Bora ose produxioni sa te pa ngopur jeni , boll po i shohim cdo nate na lodhen 😒

  Tia KokaTia KokaPrije 2 dana
 • Qyqja , ca e do Ledjanen mor biri nenes 🤦🏻‍♀️

  Elinda QosajjElinda QosajjPrije 2 dana
 • Pershendes Aristelen ,shpresoj t jet mir ,puc. Bora-ok mir.

  Simela KazaferiSimela KazaferiPrije 2 dana
 • dashuri e kohes e xhaxhit enver puthje ne faqe....perputhje qafe

  Soni RamiSoni RamiPrije 2 dana
 • Dy pjeset e para te takimit Mevlani duke tall me nderen me Ledianen kurse ajo duke qare sikur i kishte ndodhur ndonje vaki

  Saida GohanSaida GohanPrije 2 dana
 • AJO PO TA DESHTE DICKA DO DOTHTE AJO ESHT AKTORE... 😡😡😡😡😡

  Klea LekliKlea LekliPrije 2 dana
 • Po kjo shiringa e gjalle nuk ka dashuri per mevlanin ...

  Klea LekliKlea LekliPrije 2 dana
 • a keni ni naj her me qajt per dikon qe se don 😂ah moj lediana 😏

  Ardiana UkaArdiana UkaPrije 2 dana
 • bravo arian kshtu me ka ndodh edhe mu ashtu esht si i the ledianes

  Ardiana UkaArdiana UkaPrije 2 dana
 • hahaaah kjo bora mbon me qesh te gjithve ju thot asnjeher ste kishim par kshtu😂😂😂

  Ardiana UkaArdiana UkaPrije 2 dana
 • Un habitem me Mevlanin pse permend gjithmon ndoshta historia jon zgjat 2 muaj a ka lidh kontrat ky ANTONELES i tha ndoshto sme ec me Ledianen e pas 2 muajsh kthehem prap te ti kur antonela i tha gur rezerv jam ska faj lediana qe sesht e sigurt

  Rezarta ZekjaRezarta ZekjaPrije 2 dana
 • Me sa pam te takimi i mevlanit dhe ledjanes nuk kishte nje filtrim dishka ahahahahahaha 29:30 filtrim uji apo qfar

  TechBoyTechBoyPrije 2 dana
 • @jashari_ jo sje 😂😂

  Arbnor HaliliArbnor HaliliPrije 2 dana
 • Mevlani duhet te heq dore nga Lediana ! Ajo nuk eshte e Gezuar me Mevlanin nuk kuptohen ndjenjat e saj ! Kishte me u pershtat ma shume me Aristelen !

  Victoria PalokaVictoria PalokaPrije 2 dana
 • Ku program eshte kthyer ne reklama , prandaj duhet telekomanda per te bere skip pa tjeter e bejne te nevershme emisionin

  Victoria PalokaVictoria PalokaPrije 2 dana
 • Bora se pershendeti Arjanin askend ne Sdudio 🙄

  Xima MemetiXima MemetiPrije 2 dana
 • Mevlan me vjen me vjell sa Toxic eshte , 33 vjec si femi idiot

  Julie JLJulie JLPrije 2 dana
 • A veq un I boj skip kur flet ariani?!

  Budalliqet ShqiptareBudalliqet ShqiptarePrije 2 dana
 • Kush e degjoj Boren tek 31:54 qe tha te perqendromi tek mevlani dhe ledjani 😂😂😂😂😂

  marinela ndreumarinela ndreuPrije 2 dana
 • Blerim 🌞👏👏👏👏👏 Je vertet burr

  Alketa AlketaAlketa AlketaPrije 2 dana
 • Arjan je shum i saktë

  Fiori CiliFiori CiliPrije 2 dana
 • shi shi qfar aktorsh per me shkarku aplikacionin mej dhon 4 euro kishe aty ka sene interesante lediana shyqyr qe po muna mej pa tash aty sepse se kisha dit se qka ka ndodh 🤨pfff

  Ardiana UkaArdiana UkaPrije 2 dana
 • Ahhh maj Ledjan ti sje per ket emision fare ti dukesh qe ban loje asgje me teper ti ke rezerva se duhet te kesh dike pas shpinet ,eshte nje vajze qe ka hy per loje dhe nuk asht as per loje !!

  Vjollca DardhanjoriVjollca DardhanjoriPrije 2 dana
 • O zot diqa sa i fort osht mevlani Humorist i lindur per Zotin hahahahahahhaahahhhha

  Dardanian KingDardanian KingPrije 2 dana
 • Aman moj bora ne è kuptojm qe ti duhet ti bojsh reklame aplikazionit ... por ky produksioni do me na bo budall fare me pagujt cdo muj 3,99€ per budalliqet si pershembull , ca tha jasmina ca hongri jasmina e kur dhjeu antonela.... e pytttaaa pika qe sju bie

  Erjon RixiErjon RixiPrije 2 dana
 • E qara e Ledjanedes me kujton ato nena kur i shkojn djemte ne ushtare 😂😂😂😂🤦

  Lona MetsiLona MetsiPrije 2 dana
 • Antonela nuk vlen!

  Kledia JanaqiKledia JanaqiPrije 2 dana
 • Nqs nuk dini te qani, takoni Olsen jua meson ajo 😆

  Bica1 BicaBica1 BicaPrije 2 dana
 • kjo esht nje genjeshtare lediana po prindrit kur ike aq fanatik sdo veje as ne program ca na e shpif me kto lojra qe ben buce keqe rrin bashk si ata femit 5 vjec o goc mos na i ith neve je mashtruse

  Jenny JonuzajJenny JonuzajPrije 2 dana
 • Ngrihen dhe ngrihen këto çupat në ajër dhe boom plasen në tokë

  Borjana ShehajBorjana ShehajPrije 2 dana
 • Ne cdo Takim me nga 1 leter ne dore SKENARI i ka fajet😂

  AlbinaAlbinaPrije 2 dana
 • Me pelaqen Blerimi Shume inteligjent 👏

  Ann AngieAnn AngiePrije 2 dana
HRworld